Izvēlne
Tavs grozs

Par Purakosmetica

Nevainojama veselības kvalitāte un teicamas dailes rezultāts - katru dienu mūs iedvesmo šīs divas koncepcijas.

PURA KOSMETICA ir inovatīva, profesionāla, dabīga matu kopšanas kosmētika, kuras radīšanā izmantota sena, itāļu tradīcijām apvīta un, līdz šim noslēpumā turēta, matu kopšanas kompleksa recepte.

Tās sastāvā izmantotas dabīgas aktīvās sastāvdaļas - virkne ar veselīgiem augiem, kuri efektīvi kopj, attīra un pat ārstē matus un galvas ādu.

Ikviens no PURA KOSMETICA produktiem, tai skaitā veidošanas līdzekļi, satur Godži ogas, Riekstu koka koncentrātu, Ķiršu koka mizu ekstraktu un Sīpola saknes sulu.


Sīpola sakne: A, D, B1, B2 un B3, Kalciju, Magnēziju, Potāziju, Varu; Ķiršu koks: Potāziju un Magnēziju, A un C vitamīnu; Riekstu koks: Vitamīnus A, B1, B6, F, C un P; Godži ogas: Satur 6 veidu vitamīnus, 21 minerāļus, 8 polisaharīdus.

Savukārt, papildus pamatsastāvām, katram produktam, vadoties no tā mērķa iedarbības, pievienota viena no unikālām sastāvdaļām: Šea sviests, Propolisa ziedi, Pelašķi, Kliņģerīte, Vasabi, Aprikožu kauliņu eļļa, Avokādo eļļa, Lakrica, Salvija, Nātres, Abisīnijas eļļa, DžoDžoba eļļa, Babasu eļļa.


PURA KOSMETICA kopā piedāvā  matu kopšanas līdzekļus gan ikdienas lietošanai ar atjaunojošu un barojošu funkciju, gan īpašai kopšanai ar dziļu attīrīšanas funkciju, līdzekļus krāsotiem matiem, nepaklausīgiem matiem,

sprogainiem matiem, matu aizsardzībai pret temperatūras izmaiņām, kā arī medicīniskas kopšanas sēriju pret matu izkrišanu, pret matu taukošanos, pret blaugznām, īpaši sausiem, lūztošiem matiem un stipri bojātiem matiem. 

Produkcijas  klāstu papildina matu veidošanas līdzekļi, kuri spēs iepriecināt ikvienu friziermeistaru vai ikdienas lietotāju, sniedzot vēlamo matu sakārtojumu komplektā ar dabas pieskārienu!